
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 2MM - 2,54MM - 3A - TERÄS
TK 0030N A 1,27 S 120 A
Tuotekoodi: TK0030N.A127S120A
3,32 €(Sis.alv)
2,64 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 2mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 2,54mm |
| Minimaalinen rasteri | 1,91mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 1,27mm |
| Terän kärjen muoto | pää T |
| Max. liitoksen resistanssi | 15mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK0030N |













