- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TEKON Tuotantosarja TEKOFLEX Mittausvarusteiden ominaisuudet Kelvin-neliyksisäikeinenjärjestelmä Liitoksen pinnoitus kullattu Mittausvarusteiden tyyppi testausneula Päätteen leveys 2mm... Lue lisää
93,23 €(Sis.alv)
74,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TF20
- Paino: 0.3 g
- Nimellisvirta: 15A
- Valmistaja: TEKON
- Mittausvarusteiden tyyppi: testausneula
- Liitoksen materiaali: CuBe
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Max. liitoksen resistanssi: 0,7mOhm
- Mittausvarusteiden ominaisuudet: Kelvin-nelijohdinjärjestelmä
- Tuotantosarja: TEKOFLEX
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 0,6MM - 15A - CUBE - KULLATTU TF20CUBEAU
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKON |
| Tuotantosarja | TEKOFLEX |
| Mittausvarusteiden ominaisuudet | Kelvin-neliyksisäikeinenjärjestelmä |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Päätteen leveys | 2mm |
| Vietereiden työ-taipuma | 0,6mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 0,7mohm |
| Nimellisvirta | 15A |
| Liitoksen materiaali | CuBe |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista