- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja PLAST Varastotarvikkeiden tyyppi kuormapeite Pituus 12m Leveys 8m Materiaali polyeteeni Väri silver-brown Versio metallirenkailla Resistanssi sienet ja homesienet Resistanssi UV-säteet... Lue lisää
151,21 €(Sis.alv)
120,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PL.07-04-0812
- Paino: 18.72 kg
- Leveys: 8m
- Materiaali: polyeteeni
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: vesi
- Resistanssi: sienet ja homesienet
- Valmistaja: PLAST
- Väri: silver-brown
- Pituus: 12m
- Versio: metallirenkailla
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLAST |
| Varastotarvikkeiden tyyppi | kuormapeite |
| Pituus | 12m |
| Leveys | 8m |
| Materiaali | polyeteeni |
| Väri | silver-brown |
| Versio | metallirenkailla |
| Resistanssi | sienet ja homesienet |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Resistanssi | vesi |
| Neliömassa | 210g/m2 |
| Pinta | 96m2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €