- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TALTTAPÄÄEISSELI 6,5X1,2MM - ESD - SOFTFINISH® - KOK.PIT: 268MM



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi ruuvimeisseli Kärjen laji litteä Kärjen koko 6,5x1,2mm Versio ESD Tuotantosarja SoftFinish® Terän pituus 150mm Kokonaispituus 268mm Ruuvimeisseleiden ominaisuudet... Lue lisää
23,05 €(Sis.alv)
18,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.302ESD65
- Paino: 0.11 kg
- Valmistaja: WIHA
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61340-5-1
- Kokonaispituus: 268mm
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisseli
- Versio: ESD
- Terän pituus: 150mm
- Terän materiaali: kromi-vanadiini-molybdeeni teräs
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TALTTAPÄÄEISSELI 6,5X1,2MM - ESD - SOFTFINISH® - KOK.PIT: 268MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisseli |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 6,5x1,2mm |
| Versio | ESD |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Terän pituus | 150mm |
| Kokonaispituus | 268mm |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | karkaistu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kromattu terä |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini-molybdeeni teräs |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61340-5-1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
