- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE Yhteensopivat tuotteet FLK-27YEL Yhteensopivat tuotteet FLK-51-2-50HZ Yhteensopivat tuotteet FLK-52-2-50HZ Yhteensopivat tuotteet FLK-53-2-50HZ Yhteensopivat tuotteet FLK-54-2-50HZ... Lue lisää
125,12 €(Sis.alv)
99,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-C25
- Paino: 0.11 kg
- Valmistaja: FLUKE
- Mittausvarusteiden tyyppi: suojus
- Koot: 218x128x64mm
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FLUKE |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-27YEL |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-51-2-50HZ |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-52-2-50HZ |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-53-2-50HZ |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-54-2-50HZ |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-77-4 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-83V |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-87V |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-88V |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-114 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-115 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-116 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-117 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-175EGFID |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-177EGFID |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-179EGFID |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-712 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-714 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-715 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-717 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-724 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-725 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-726 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-787 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-789 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-922 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-971 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-1503 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-1507 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-1577 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-1587 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-9040 |
| Yhteensopivat tuotteet | FLK-9062 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | suojus |
| Koot | 218x128x64mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €