- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROXXON Type of screwdriver jännitekoetin Kärjen koko 3x0,5mm Yhteensopivuusnormi VDE Terän pituus 60mm Kokonaispituus 205mm Toimintajännite 220...250V AC Ruuvimeisselin laji eristetty... Lue lisää
6,21 €(Sis.alv)
4,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PR22390
- Paino: 19.7 g
- Valmistaja: PROXXON
- Toimintajännite: 220...250V AC
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Kokonaispituus: 205mm
- Terän pituus: 60mm
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PROXXON |
| Type of screwdriver | jännitekoetin |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Terän pituus | 60mm |
| Kokonaispituus | 205mm |
| Toimintajännite | 220...250V AC |
| Ruuvimeisselin laji | eristetty |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
