- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Pakkaus kotelo Tuotantosarja SoftFinish® Type of screwdriver universal - set Kärjen laji kuusiokolo- suojan kanssa Kärjen laji spanner Kärjen laji Torq-Set® Kärjen laji Torx®... Lue lisää
144,77 €(Sis.alv)
115,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.7928-928
- Paino: 0.34 kg
- Valmistaja: WIHA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Setin sisältö: ruuvimeisselin kahvan
- Setin sisältö: 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet
- Setin sisältö: 1/4" yleismagneettipidike 1/4" - E6,3 kiinnityksellä
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WIHA |
| Pakkaus | kotelo |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen laji | kuusiokolo- suojan kanssa |
| Kärjen laji | spanner |
| Kärjen laji | Torq-Set® |
| Kärjen laji | Torx® suojan kanssa |
| Kärjen laji | Tri-Wing® |
| Setin sisältö | 1/4" (C6,3) ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | 1/4" yleismagneettipidike 1/4" - E6,3 kiinnityksellä |
| Setin sisältö | ruuvimeisselin kahvan |
| Kärjen koko | TW1 |
| Kärjen koko | TW2 |
| Kärjen koko | TW3 |
| Kärjen koko | SP4 |
| Kärjen koko | TW4 |
| Kärjen koko | SP6 |
| Kärjen koko | TS6 |
| Kärjen koko | SP8 |
| Kärjen koko | T8H |
| Kärjen koko | TS8 |
| Kärjen koko | SP10 |
| Kärjen koko | T10H |
| Kärjen koko | TS10 |
| Kärjen koko | T15H |
| Kärjen koko | T20H |
| Kärjen koko | T25H |
| Kärjen koko | T27H |
| Kärjen koko | T30H |
| Kärjen koko | T40H |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 1/8" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 3/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/32" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 5/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 7/64" |
| Kärjen koko - tuuma | HEX 9/64" |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 27kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
