- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Versio ESD Pakkaus kotelo Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen laji Torx® Type of screwdriver universal - set Kärjen koko PH0 Kärjen koko PH00... Lue lisää
118,16 €(Sis.alv)
94,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.MSESD11SB
- Paino: 0.16 kg
- Valmistaja: WERA
- Pakkauksen tyyppi: kotelo
- Versio: ESD
- Kahvan pituus: 120mm
- Setin sisältö: ruuvimeisselin kahvan
- Setin sisältö: ruuvauskärjet
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Versio | ESD |
| Pakkaus | kotelo |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® |
| Type of screwdriver | universal - set |
| Kärjen koko | PH0 |
| Kärjen koko | PH00 |
| Kärjen koko | HEX 1,5mm |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | 1,5x0,23mm |
| Kärjen koko | 2x0,4mm |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Kärjen koko | TX05 |
| Kärjen koko | TX06 |
| Kahvan pesän koot - mm | 4mm |
| Kahvan pituus | 120mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 11kpl |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselin kahvan |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | pyörivä kärki |
| Kahvan laji | Halfmoon |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €