- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji Torx® Kärjen laji Torx® PLUS Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen... Lue lisää
548,08 €(Sis.alv)
436,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05074739001
- Paino: 1.13 kg
- Valmistaja: WERA
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen laji | Torx® PLUS |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kärjen koko | 6IP |
| Kärjen koko | TX06 |
| Kärjen koko | 7IP |
| Kärjen koko | TX07 |
| Kärjen koko | 8IP |
| Kärjen koko | TX08 |
| Kärjen koko | 9IP |
| Kärjen koko | TX09 |
| Kärjen koko | 10IP |
| Kärjen koko | TX10 |
| Kärjen koko | 15IP |
| Kärjen koko | TX15 |
| Kärjen koko | 20IP |
| Kärjen koko | TX20 |
| Kärjen koko | 25IP |
| Kärjen koko | TX25 |
| Kärjen koko | 30IP |
| Kärjen koko | TX30 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 27kpl |
| Type of screwdriver | torque - set |
| Ruuvimeisselin laji | dynamometrinen |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €