- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Type of screwdriver standardi Kärjen laji Torx® Kärjen koko TX25 Versio pitotoiminnolla Tuotantosarja 400 Terän pituus 200mm Kokonaispituus 238mm Kahvan pituus 38mm Varren laji T... Lue lisää
22,36 €(Sis.alv)
17,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05023376001
- Paino: 63.6 g
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 238mm
- Tuotantosarja: 400
- Versio: pitotoiminnolla
- Terän pituus: 200mm
- Kahvan pituus: 38mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Type of screwdriver | standardi |
| Kärjen laji | Torx® |
| Kärjen koko | TX25 |
| Versio | pitotoiminnolla |
| Tuotantosarja | 400 |
| Terän pituus | 200mm |
| Kokonaispituus | 238mm |
| Kahvan pituus | 38mm |
| Varren laji | T |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €