- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Type of screwdriver standardi Kärjen laji litteä Kärjen koko 2,5x0,4mm Versio ESD Terän pituus 75mm Kokonaispituus 179mm Ruuvimeisseleiden ominaisuudet karkaistu terä... Lue lisää
11,20 €(Sis.alv)
8,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.302ESD25
- Paino: 28.6 g
- Valmistaja: WIHA
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61340-5-1
- Kokonaispituus: 179mm
- Tuotantosarja: SoftFinish®
- Versio: ESD
- Terän pituus: 75mm
- Terän materiaali: kromi-vanadiini-molybdeeni teräs
- Tilattavissa 40 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Type of screwdriver | standardi |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Versio | ESD |
| Terän pituus | 75mm |
| Kokonaispituus | 179mm |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | karkaistu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kromattu terä |
| Terän materiaali | kromi-vanadiini-molybdeeni teräs |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61340-5-1 |
| Tuotantosarja | SoftFinish® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
