- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Type of screwdriver standardi Kärjen laji kuusiokolo Kärjen koko HEX 8mm Versio pitotoiminnolla Tuotantosarja 400 Terän pituus 200mm Kokonaispituus 249mm Kahvan pituus 49mm Varren... Lue lisää
24,17 €(Sis.alv)
19,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05023353001
- Paino: 0.17 kg
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 249mm
- Tuotantosarja: 400
- Versio: pitotoiminnolla
- Terän pituus: 200mm
- Kahvan pituus: 49mm
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Type of screwdriver | standardi |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen koko | HEX 8mm |
| Versio | pitotoiminnolla |
| Tuotantosarja | 400 |
| Terän pituus | 200mm |
| Kokonaispituus | 249mm |
| Kahvan pituus | 49mm |
| Varren laji | T |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €