

WERA
LAUKKU - TYÖKALU-105X165X165MM
05004353001
Tuotekoodi: WERA.2GO4
39,79 €(Sis.alv)
31,71 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | WERA |
| Type of screwdriver | precision - set |
| Kärjen laji | 6-kulmaiset hylsyt |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Microstix® |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen laji | Torx® PLUS |
| Kärjen laji | Torx® suojan kanssa |
| Kärjen koko | PH0 |
| Kärjen koko | PH00 |
| Kärjen koko | PH000 |
| Kärjen koko | 1IPR |
| Kärjen koko | RB1 |
| Kärjen koko | 1,5x0,23mm |
| Kärjen koko | 2,5x0,35mm |
| Kärjen koko | 3IP |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi, joka päättyy pyörivään päähän |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kromattu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | PH 000 sekä PH 00 ovat optimalisoitu Phillips ruuvien aasialaiseen versioon |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | PH 0, JCIS 0 (Japanese Camera Industrial Standard) mukaan, muutettu |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ruuvimeisselin liukusuoja |
| Varren laji | Kraftform Micro® |
| Kärjen koko | M |
| Yhteensopivat tuotteet | WERA.2GO |
| Pistorasian koko | HEX 2,5mm |
| Pistorasian koko | HEX 3mm |
| Kahvan pesän koot - mm | 4mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 11kpl |
| Setin sisältö | ruuvauskärjet |
| Setin sisältö | ruuvimeisselien päiden pidike; |
| Kahvan laji | Halfmoon |
| Työkalusetin ominaisuudet | yhteensopivia WERA 2 GO järjestelmän kanssa |
| Ruuvimeisselin laji | tarkkuus- |
| Pakkaus | kotelo |







