- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja WERA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen laji pyöristetty Kärjen koko HEX 0,9mm Kärjen koko HEX 1,3mm Kärjen koko HEX 1,5mm Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm... Lue lisää
57,69 €(Sis.alv)
45,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05118156001
- Paino: 0.34 kg
- Valmistaja: WERA
- Tuotantosarja: Kraftform Micro
- Setin sisältö: ruuvitalttateline
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WERA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen laji | pyöristetty |
| Kärjen koko | HEX 0,9mm |
| Kärjen koko | HEX 1,3mm |
| Kärjen koko | HEX 1,5mm |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Type of screwdriver | precision - set |
| Tuotantosarja | Kraftform Micro |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
| Setin sisältö | ruuvitalttateline |
| Ruuvimeisselin laji | tarkkuus- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €