- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja WERA Type of screwdriver tarkkuus- Kärjen laji Microstix® Terän pituus 40mm Kokonaispituus 137mm Kahvan pituus 97mm Versio ESD Varren laji Kraftform Micro® Ruuvimeisseleiden... Lue lisää
23,37 €(Sis.alv)
18,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.1572ESD0
- Paino: 11.3 g
- Valmistaja: WERA
- Kokonaispituus: 137mm
- Versio: ESD
- Terän pituus: 40mm
- Kahvan pituus: 97mm
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Type of screwdriver | tarkkuus- |
| Kärjen laji | Microstix® |
| Terän pituus | 40mm |
| Kokonaispituus | 137mm |
| Kahvan pituus | 97mm |
| Versio | ESD |
| Varren laji | Kraftform Micro® |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi, joka päättyy pyörivään päähän |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | mustunut terän pää |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | niklattu terä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ruuvimeisselin liukusuoja |
| Kärjen koko | 0 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €