- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERA Kahvan laji kuusiokolo- Kokonaispituus 192mm Työkalujen käyttosovellus sähkömiehille Kahvan pesän koot - mm 9mm Vääntömomentti 1,2...3Nm Max. toimintajännite 1kV AC Type of... Lue lisää
225,85 €(Sis.alv)
179,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.7441VDE
- Paino: 0.24 kg
- Valmistaja: WERA
- Max. toimintajännite: 1kV AC
- Kokonaispituus: 192mm
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERA |
| Kahvan laji | kuusiokolo- |
| Kokonaispituus | 192mm |
| Työkalujen käyttosovellus | sähkömiehille |
| Kahvan pesän koot - mm | 9mm |
| Vääntömomentti | 1,2...3Nm |
| Max. toimintajännite | 1kV AC |
| Type of screwdriver | eristetty |
| Ruuvimeisselin laji | dynamometrinen |
| Ruuvimeisselin laji | säädettävä |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | liukua estävä varsi |
| Ruuvimeisseleiden ominaisuudet | varmistettu poisvierimistä vastaan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €