- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BETA Ruuvimeisselin tyyppi yleis - sarja Kärjen laji litteä Kärjen laji Phillips Kärjen koko PH1 Kärjen koko PH2 Kärjen koko 2,5x0,4mm Kärjen koko 3x0,5mm Kärjen koko 4x0,8mm... Lue lisää
54,23 €(Sis.alv)
43,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BE1203ED6
- Paino: 0.45 kg
- Valmistaja: BETA
- Tuotantosarja: EVOX
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BETA |
| Ruuvimeisselin tyyppi | yleis - sarja |
| Kärjen laji | litteä |
| Kärjen laji | Phillips |
| Kärjen koko | PH1 |
| Kärjen koko | PH2 |
| Kärjen koko | 2,5x0,4mm |
| Kärjen koko | 3x0,5mm |
| Kärjen koko | 4x0,8mm |
| Kärjen koko | 5x1mm |
| Tuotantosarja | EVOX |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 6kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €