
KEYSTONE
JOUSIALUSLEVY - M6 - D=12,17MM - TERÄS - PINNOITE: SINKKI
1476
Tuotekoodi: KEYS1476
40,40 €(Sis.alv)
32,19 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BOSSARD |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Ruuvikierre | M6 |
| Kierteen nousu | 1 |
| Pituus | 10mm |
| Pään laji | valssi- |
| Uran laji | Torx® |
| Uran kok | TX20 |
| Materiaali | ruostumaton teräs A2 |
| Pään korkeus | 1,5mm |
| Pään halkaisija | 10mm |
| BN-normi | BN 20146 |








































































