- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja METCAL Yhteensopivat tuotteet 93055-3RHB Yhteensopivat tuotteet 93055-6RHB Juotinvarusteiden ominaisuudet ei päästä UV-säteitä läpi Kiinnitys Luer Lock Väri musta Materiaali... Lue lisää
35,61 €(Sis.alv)
28,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 930-B
- Paino: 12 g
- Materiaali: polypropyleeni
- Ulkohalkaisija: 25,15mm
- Valmistaja: METCAL
- Kiinnitys: Luer Lock
- Väri: musta
- Pituus: 118,4mm
- Versio: silikoniton
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RUISKUN RUNKO - 30ML - MUSTA - LUER LOCK - ANNOSTELULAITTEITA VARTEN 930-B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | METCAL |
| Yhteensopivat tuotteet | 93055-3RHB |
| Yhteensopivat tuotteet | 93055-6RHB |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | ei päästä UV-säteitä läpi |
| Kiinnitys | Luer Lock |
| Väri | musta |
| Materiaali | polypropyleeni |
| annostelutarvikkeiden tyyppi | ruiskun runko |
| Versio | silikoniton |
| Ulkohalkaisija | 25,15mm |
| Ruiskun tilavuus | 30ml |
| Pituus | 118,4mm |
| Juotinvarusteiden käyttö | annostelulaitteita varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista