- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CHAUVIN ARNOUX Virran lähde paristo 6F22 9V x1 Virran lähde USB Mitattavan johdon max. halkaisija 11,8mm AC sähkövirran mittauksen arvoalue 100mA...100A DC sähkövirran mittauksen... Lue lisää
929,09 €(Sis.alv)
740,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-E27
- Paino: 0.49 kg
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Johdon pituus: 2m
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 300V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 300V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 300V
- Mittausvarusteiden tyyppi: pihtilisälaite AC/DC
- Virran lähde: paristo 6F22 9V x1
- Virran lähde: USB
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...100A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 11,8mm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...100A
- Liittimen laji: BNC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Virran lähde | paristo 6F22 9V x1 |
| Virran lähde | USB |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 11,8mm |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...100A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...100A |
| Johdon pituus | 2m |
| Kaista | 100kHz |
| Liittimen laji | BNC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | pihtilisälaite AC/DC |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €