
EXTECH
HYGROMETRI - 6÷44%RH
MO210
Tuotekoodi: MO210
173,25 €(Sis.alv)
138,05 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EXTECH |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x2 |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo CR2032 3V x3 |
| Mittaussetin tyyppi | ympäristöolosuhde- |
| Standardivarustus | MO210 kosteusmittari |
| Standardivarustus | MO280 mittari tunkeutumattomaan kosteusmittaukseen |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | termohygrometri RH490 |


