
SONEL
JOHTOJEN PAIKANNIN - LCD - LIITÄNTÄ: USB - IP40,IP67 (LÄHETIN)
WMGBLKZ720
Tuotekoodi: LKZ-720-ENG
2047,49 €(Sis.alv)
1631,47 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SONEL |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittauskoetin |
| Yhteensopivat tuotteet | LKZ-720-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | LKZ-720-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-10-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-30-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-30-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-2501-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MIC-2501-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-502-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-502-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-506-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-506-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-520S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-525-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-525-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530IT-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530IT-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-530-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PV-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PV-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540PVS-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MPI-540S-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRP-201-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRP-201-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-10-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-10-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-21-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-21-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-30-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-30-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120HD-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-120-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200GPS-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MRU-200-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-20E-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-20E-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-304-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-304-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-306-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | MZC-306-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | PQM-707-ENG |
| Yhteensopivat tuotteet | PQM-707-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | WME-5-PL |
| Yhteensopivat tuotteet | WMPLLKN720 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Väri | sininen |
| Nimellisvirta | 20A |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Kaapelin/liittimen rakenne | banaaniliitin 4mm pistorasia |














