
SONEL
MITT.VARUST: KAAPELISIMULAATTORI - IP40 - 87X87X58MM - LÄMP: 0÷60°C
WAADACS1
Tuotekoodi: WAADACS1
131,71 €(Sis.alv)
104,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SONEL |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 1...999nF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 1...9,99µF |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 199,9ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 1999Mohm |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 299,9V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 299,9V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| eristeen resistanssin mittausalue | 0,1Mohm...999,9kohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 9,999Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 99,99Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 999,9Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 2Gohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 5Gohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 9,999Gohm |
| Ulkomitat | 200x100x60mm |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,3%+3 digit) |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| Eristeen resistanssin mittaustarkkuus | ±(3% + 8digit) |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±(5%+ 10 digit) |
| Mittausjännite | 50V |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| Massa pariston kanssa | 600g |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | resistanssi |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden automaattinen vaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittarin tyyppi | eristysresistanssi- |
| Standardivarustus | kalibrointitodistus |
| Standardivarustus | kotelo |
| Standardivarustus | krokotiili-liittimet 2 kpl. |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | teräkoetin (2 kpl) |
| Tiivistysluokka | IP67 |


















