
CLIFF
MITTAPIIKKI - 10A - 1KV - MUSTA JA PUNAINEN - PISTORASIAN KOKO: 4MM
FCR19505RB
Tuotekoodi: FCR19505BR
9,58 €(Sis.alv)
7,63 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | UNI-T |
| Johdon pituus | 0,9m |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Mittausjohdon rakenne | kulma banaanipistoke 4mm x2 |
| Mittausjohdon rakenne | mittauspääte x2 |
| Mittausvarusteiden tyyppi | mittausjohdot |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Huippuvirta | 10A |
| Huippujännite | 600V |






































































