- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LUMEL Mittarin tyyppi verkon parametrit Mittauksen tyyppi välillinen 1A virranmuuntimen kanssa Mittauksen tyyppi välillinen 5A virranmuuntimen kanssa Asennus DIN -kiskolle (valinnainen)... Lue lisää
1403,34 €(Sis.alv)
1118,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ND30PNET22100M0
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: DIN -kiskolle (valinnainen)
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: LUMEL
- Tuotantosarja: ND30PNET
- Virtalähteen jännite: 85...253V AC
- Virtalähteen jännite: 90...300V DC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: TFT 3,5"
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 3,5"
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: lämpötila-
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: pätöteho
- Mittaus: loisteho
- Mittaus: näennäisteho
- Mittaus: tehokerroin
- Mittaus: energia
- Mittaus: harmoniset
- Mittaus: THD
- Mittarin tyyppi: network parameters
- Mittarin tyyppi: verkon parametrit
- Lähtö: analoginen
- Lähtö: rele x2
- Verkoston laji: 3-vaiheinen
- Verkoston laji: 1-vaiheinen
- Verkoston laji: 4-johtiminen
- Verkoston laji: 3-johtiminen
- Tulo: Pt 100 x2
- Käyttötaajuus: 45...65Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: VERKON PARAMETRIT - DIGITAALINEN,ASENNUS-LCD TFT 3,5" ND30PNET22100M0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LUMEL |
| Mittarin tyyppi | verkon parametrit |
| Mittauksen tyyppi | välillinen 1A virranmuuntimen kanssa |
| Mittauksen tyyppi | välillinen 5A virranmuuntimen kanssa |
| Asennus | DIN -kiskolle (valinnainen) |
| Asennus | paneelille |
| Mittarin laji | asennus- |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 3,5" |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | energia |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | tehokerroin |
| Mittaus | THD |
| Tuotantosarja | ND30PNET |
| Verkoston laji | 1-vaiheinen |
| Verkoston laji | 3-johtiminen |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Verkoston laji | 4-johtiminen |
| Tulovirta | 1A |
| Tulovirta | 5A |
| Lähtö | analoginen |
| Lähtö | rele x2 |
| Tulo | Pt 100 x2 |
| Liitäntä | Ethernet/Profinet |
| Liitäntä | RS485 |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Virtalähteen jännite | 85...253V AC |
| Virtalähteen jännite | 90...300V DC |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 96x96x77mm |
| Käyttötaajuus | 45...65Hz |
| Tulojännite | 110...400V |
| Yhteensopivat tuotteet | ATS-100 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista