- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja FLUKE NETWORKS Näytön tyyppi LCD TFT 3,2" Tuotantosarja FiberInspector Virran lähde akku Ni-MH 2x 1,2V 2700mAh x1 Koot 140x80x39mm Mittauslaitteiden ominaisuudet askelsignaalin... Lue lisää
6934,67 €(Sis.alv)
5525,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-FI-500
- Paino: 1.16 kg
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: virtalähde
- Standardivarustus: magneettisalpa
- Standardivarustus: adapterisarja (LC, SC, 1,25mm, 2,5mm)
- Tuotantosarja: FiberInspector
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 3,2"
- Koot: 140x80x39mm
- Virran lähde: akku Ni-MH 2x 1,2V 2700mAh x1
- Mittarin tyyppi: tarkastuskamera
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: sisäänrakennettu taskulamppu
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: digitaalinen zoomi x2
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: askelsignaalin automaattinen ja manuaalinen syöttäminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: digitaalinen zoom x4
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: terävyyden automaattinen säätö
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: digitaalinen zoom x200
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: digitaalinen zoom x1
- näkökenttä: 610x460µm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: TARKASTUSKAMERA - LCD TFT 3,2" - LIITÄNTÄ: USB A FI-500
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 3,2" |
| Tuotantosarja | FiberInspector |
| Virran lähde | akku Ni-MH 2x 1,2V 2700mAh x1 |
| Koot | 140x80x39mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | askelsignaalin automaattinen ja manuaalinen syöttäminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | digitaalinen zoomi x2 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | digitaalinen zoom x1 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | digitaalinen zoom x4 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | digitaalinen zoom x200 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu taskulamppu |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | terävyyden automaattinen säätö |
| Standardivarustus | adapterisarja (LC, SC, 1,25mm, 2,5mm) |
| Standardivarustus | magneettisalpa |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-FI-500CP |
| Paristo/ akku | akku Ni-MH 2x 1,2V 2700mAh x1 |
| Mittarin tyyppi | tarkastuskamera |
| Liitäntä | USB A |
| Erottelutarkkuus | 5 Mpx |
| näkökenttä | 610x460µm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista