- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EXTECH Standardivarustus mittapää Standardivarustus mittausjohto Standardivarustus suojus Paristo/ akku paristo 6LR61 9V x1 Virran lähde paristo 6LR61 9V x1 Ulkomitat 135x60x33mm... Lue lisää
570,92 €(Sis.alv)
454,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DO210
- Paino: 0.82 kg
- Valmistaja: EXTECH
- Massa: 446g
- Ulkoiset koot: 135x60x33mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: mittausjohto
- Standardivarustus: mittapää
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- Mittaus: lämpötila-
- Mittaus: liuennut happi
- Mittaus: happipitoisuus (ulkoanturi vaadittu)
- Mittarin tyyppi: happianalysaattori
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EXTECH |
| Standardivarustus | mittapää |
| Standardivarustus | mittausjohto |
| Standardivarustus | suojus |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Ulkomitat | 135x60x33mm |
| Mittauksen erottelukyky | 0...20mg/L |
| Mittauksen erottelukyky | 0...50°C |
| Mittauksen erottelukyky | 0...100% |
| Mittarin tyyppi | happianalysaattori |
| Mittaus | happipitoisuus (ulkoanturi vaadittu) |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | liuennut happi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €