

Fluke
MITTARI: ENERGIALOGGERI - VÄRI,LCD TFT 4,3" - 198X167X90MM
FLUKE-1736/EUS
Tuotekoodi: FLK-1736
8316,04 €(Sis.alv)
6626,33 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 4,3" |
| Näytön tyyppi | väri |
| Liitäntä | Bluetooth (vaihtoehto) |
| Liitäntä | USB A |
| Liitäntä | WiFi (vaihtoehto) |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
| Virran lähde | verkkovirtalähde |
| Koot | 198x167x90mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | langaton mittaustietojen siirto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu muisti |
| Standardivarustus | FLK-i17XX-FLEX1500-virtapihdit |
| Standardivarustus | krokotiilipuristin x4 |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | MP1 magneettimittapää |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Näytteenottotaajuus | 1min |
| Näytteenottotaajuus | 1s |
| Näytteenottotaajuus | 5min |
| Näytteenottotaajuus | 5s |
| Näytteenottotaajuus | 10min |
| Näytteenottotaajuus | 10s |
| Näytteenottotaajuus | 15min |
| Näytteenottotaajuus | 30min |
| Näytteenottotaajuus | 30s |
| Massa pariston kanssa | 1,1kg |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | energia |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittarin tyyppi | energialoggeri |
| Ohjelmisto | Fluke Connect |
| Ohjelmisto | Fluke Energy Analyze Plus |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |



