- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja FLUKE Näytön tyyppi LCD TFT 4,3" Näytön tyyppi väri Liitäntä Bluetooth Liitäntä USB Liitäntä WiFi Virran lähde akku Li-Ion 3,7V x1 Virran lähde testatusta verkosta Virran... Lue lisää
8316,04 €(Sis.alv)
6626,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-1736
- Paino: 1.7 kg
- Tiivistysluokka: IP50
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: FLUKE
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: USB kaapeli
- Standardivarustus: virtajohto
- Standardivarustus: bluetooth adapteri
- Standardivarustus: FLK-i17XX-FLEX1500-virtapihdit
- Standardivarustus: krokotiilipuristin x4
- Standardivarustus: WiFi-adapteri
- Sovelletun näytön laji: väri
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 4,3" (480x272)
- Sovelletun näytön laji: LCD TFT 4,3"
- Koot: 198x167x90mm
- Virran lähde: verkkovirtalähde
- Virran lähde: testatusta verkosta
- Virran lähde: akku Li-Ion 3,7V x1
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: pätöteho
- Mittaus: loisteho
- Mittaus: näennäisteho
- Mittaus: energia
- Mittaus: harmoniset
- Massa pariston kanssa: 1,1kg
- Mittarin tyyppi: energialoggeri
- Mittarin tyyppi: kolmivaiheinen energian tallennin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: langaton mittaustietojen siirto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: sisäänrakennettu muisti
- Verkoston laji: 3-vaiheinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: ENERGIALOGGERI - VÄRI,LCD TFT 4,3" - 198X167X90MM FLUKE-1736/EUS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE |
| Näytön tyyppi | LCD TFT 4,3" |
| Näytön tyyppi | väri |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | WiFi |
| Virran lähde | akku Li-Ion 3,7V x1 |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
| Virran lähde | verkkovirtalähde |
| Koot | 198x167x90mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | langaton mittaustietojen siirto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu muisti |
| Standardivarustus | bluetooth adapteri |
| Standardivarustus | FLK-i17XX-FLEX1500-virtapihdit |
| Standardivarustus | krokotiilipuristin x4 |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Standardivarustus | WiFi-adapteri |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 3,7V x1 |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Näytteenottotaajuus | 1min |
| Näytteenottotaajuus | 1s |
| Näytteenottotaajuus | 5min |
| Näytteenottotaajuus | 5s |
| Näytteenottotaajuus | 10min |
| Näytteenottotaajuus | 10s |
| Näytteenottotaajuus | 15min |
| Näytteenottotaajuus | 30min |
| Näytteenottotaajuus | 30s |
| Massa pariston kanssa | 1,1kg |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Verkoston laji | 3-vaiheinen |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | energia |
| Mittaus | harmoniset |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittarin tyyppi | energialoggeri |
| Ohjelmisto | Fluke Energy Analyze Plus |
| Kosketuspaneeli | kyllä |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista