MEISTI - 4MM - Erikoiskäsityökalut - REN.4301200 - 1
Valmistaja RENNSTEIG Päätteen halkaisija 4mm Työkalun pituus 120mm Työkalun tyyppi meisti Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)
  • Tuotekoodi: REN.4301200
  • Paino: 64 g
  • Valmistaja: RENNSTEIG
  • Päätteen halkaisija: 4mm
  • Työkalun tyyppi: meisti
  • Työkalun pituus: 120mm
kpl
ValmistajaRENNSTEIG
Päätteen halkaisija4mm
Työkalun pituus120mm