
ELECTRO-PJP
BANAANILIITIN 4MM - 24A - 60VDC - PUNAINEN - ERISTÄMÄTÖN - JOHTOON
1010-I-RT
Tuotekoodi: PJ1010-R
2,48 €(Sis.alv)
1,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CLIFF |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistorasia |
| Nimellisvirta | 24A |
| Väri | ruskea |
| Asennus | juotettu |
| Asennus | paneelille |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Pituus | 33mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |


































