

STÄUBLI
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - ADAPTERI - 25A - 30VAC - 60VDC
24.0116-22
Tuotekoodi: A44-Z
8,84 €(Sis.alv)
7,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POMONA |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistorasia |
| Nimellisjännite | 1,6kV |
| Nimellisvirta | 25A |
| Väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Asennus | Sisään ruuvatut |
| Kokonaispituus | 28,7mm |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Tuotantosarja | 5700 |
| Toimintalämpötila | max. 102°C |











