- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja BETA Kärjen laji kuusiokolo Kärjen koko HEX 2mm Kärjen koko HEX 2,5mm Kärjen koko HEX 3mm Kärjen koko HEX 4mm Kärjen koko HEX 5mm Kärjen koko HEX 6mm Kahvan pesän koot - tuuma 1/4"... Lue lisää
37,82 €(Sis.alv)
30,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BE860PEA10
- Paino: 0.12 kg
- Valmistaja: BETA
- Työkalusetin tyyppi: ruuvauskärjet
- Setin sisältö: yleispätevän magneettikahvan
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIT: SCREWDRIVER BITS - HEX KEY - HOLDER: C6,3MM - 1/4" - 10PCS. 860PE/A10
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BETA |
| Kärjen laji | kuusiokolo |
| Kärjen koko | HEX 2mm |
| Kärjen koko | HEX 2,5mm |
| Kärjen koko | HEX 3mm |
| Kärjen koko | HEX 4mm |
| Kärjen koko | HEX 5mm |
| Kärjen koko | HEX 6mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Työkalusetin tyyppi | ruuvauskärjet |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Setin sisältö | yleispätevän magneettikahvan |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista