KAAVIN - PÄÄNLEV: 80MM - L: 565MM - Viilat, raapat - TJ-PHR500H80 - 1
  • Tuotekoodi: TJ-PHR500H80
  • Paino: 0.3 kg
  • Valmistaja: TAJIMA
  • Pituus: 565mm
  • Työkalun tyyppi: kaavin
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaTAJIMA
Työkalun tyyppikaavin
Päätteen leveys80mm
Pituus565mm