- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROLINE Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi hiomalaikka Kiekon halkaisija 125mm Laikan paksuus 6mm Työkalujen käyttosovellus graniittia Työkalujen käyttosovellus kivi Työkalujen... Lue lisää
76,18 €(Sis.alv)
60,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PRE-89425
- Paino: 0.54 kg
- Valmistaja: PROLINE
- Kiekon halkaisija: 125mm
- Versio: segmented
- Työkalujen käyttosovellus: kivi
- Työkalujen käyttosovellus: graniittia
- Työkalujen käyttosovellus: marmoria
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
GRINDING WHEEL - Ø: 125MM - DISC THICK: 6MM - SEGMENTED - 22.2MM 89425
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PROLINE |
| Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi | hiomalaikka |
| Kiekon halkaisija | 125mm |
| Laikan paksuus | 6mm |
| Työkalujen käyttosovellus | graniittia |
| Työkalujen käyttosovellus | kivi |
| Työkalujen käyttosovellus | marmoria |
| Kahvan laji | asennusaukko |
| Kahvan pesän koot - mm | 22,2mm |
| Versio | segmented |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista