- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Techcon Näytön tyyppi LCD Standardivarustus painejohto Standardivarustus pedaali Standardivarustus ruisku 10 ml Standardivarustus ruisku-alusta Standardivarustus virtalähde Syöttöpaine... Lue lisää
2289,13 €(Sis.alv)
1824,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TCH-TS350
- Paino: 3.16 kg
- Valmistaja: Techcon
- Standardivarustus: virtalähde
- Standardivarustus: ruisku-alusta
- Standardivarustus: painejohto
- Standardivarustus: ruisku 10 ml
- Standardivarustus: pedaali
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIGITAALINEN SYÖTTÖLAITE - 0,008÷60S - 100÷240VAC - LCD NÄYTTÖ TS350
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Techcon |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Standardivarustus | painejohto |
| Standardivarustus | pedaali |
| Standardivarustus | ruisku 10 ml |
| Standardivarustus | ruisku-alusta |
| Standardivarustus | virtalähde |
| Syöttöpaine | 6,9bar |
| Ulostulopaine | 0...6,9bar |
| Annostusaika | 8ms...60s |
| Laitteen mitat | 152x195x183mm |
| Näyttöparametrit | 4x20 merkkiä |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | 10-ohjelmien muisti |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | annostelulaitteet vaativat paineilman ulkoista lähdettä, alle 7 bar |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | toiminto ehkäisee matalan viskositeetin nesteiden tippumista |
| Laitteen tyyppi | digitaalinen syöttölaite |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista