- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROXXON Avaimen laji litteä-hylsyavain Avaimen koko 6mm Avaimen koko 7mm Avaimen koko 8mm Avaimen koko 9mm Avaimen koko 10mm Avaimen koko 11mm Avaimen koko 12mm Avaimen koko 13mm Avaimen... Lue lisää
98,66 €(Sis.alv)
78,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PR23821
- Paino: 1.35 kg
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: PROXXON
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 3110
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 3318
- Työkalun tyyppi: avainsarja
- Avaimen tyyppi: litteä-hylsyavain
- Avaimen koko: 17mm
- Avaimen koko: 19mm
- Avaimen koko: 7mm
- Avaimen koko: 8mm
- Avaimen koko: 10mm
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 16mm
- Avaimen koko: 15mm
- Avaimen koko: 6mm
- Avaimen koko: 9mm
- Avaimen koko: 11mm
- Avaimen koko: 14mm
- Avaimen koko: 18mm
- Avaimen koko: 21mm
- Avaimen koko: 12mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | PROXXON |
| Avaimen laji | litteä-hylsyavain |
| Avaimen koko | 6mm |
| Avaimen koko | 7mm |
| Avaimen koko | 8mm |
| Avaimen koko | 9mm |
| Avaimen koko | 10mm |
| Avaimen koko | 11mm |
| Avaimen koko | 12mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Avaimen koko | 14mm |
| Avaimen koko | 15mm |
| Avaimen koko | 16mm |
| Avaimen koko | 17mm |
| Avaimen koko | 18mm |
| Avaimen koko | 19mm |
| Avaimen koko | 21mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 15kpl |
| Työkalun tyyppi | avainsarja |
| Yhteensopivuusnormi | DIN 3110 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 3318 |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
