

PATLITE
MERKINANTOLAITE: PINOTTAVA MERKKIVALO - LED - 24VDC - 24VAC - IP65
Tuotekoodi: WEP-502-RYGBC
355,75 €(Sis.alv)
283,46 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | PATLITE |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Väri | punainen/meripihkanvärinen/vihreä |
| Valolähde | LED |
| Rungon materiaali | muovi |
| Tuotantosarja | WEP |
| Kotelon väri | harma |





