

PATLITE
PINOTTAVA MERKKIVALO - LED - 24VDC - 24VAC - ÄÄNEN TASO: 90DB(D=1M)
WEP-402FB-RYGB
Tuotekoodi: WEP-402FB-RYGB
509,61 €(Sis.alv)
406,07 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PATLITE |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | punainen/meripihkanvärinen/vihreä/sininen/valkoinen |
| Tuotantosarja | WEP |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Valolähde | LED |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Rungon materiaali | muovi |
| Kotelon väri | harma |





