Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - PUNAINEN - SOLISTA MAXI




Valmistaja EATON ELECTRIC Tuotantosarja Solista Maxi Asennus aluslevy Virtalähteen jännite 9...60V DC Tiivistysluokka IP21C Tiivistysluokka IP65 Toimintalämpötila -10...55°C Ulkomitat Ø93mm... Lue lisää
133,90 €(Sis.alv)
106,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SOLXRFCLWS
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Tiivistysluokka: IP21C
- Kotelon väri: valkoinen
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: EATON ELECTRIC
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø93mm
- Tuotantosarja: Solista Maxi
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 9...60V DC
- Vilkkujen taajuus: 1Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - PUNAINEN - SOLISTA MAXI
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON ELECTRIC |
| Tuotantosarja | Solista Maxi |
| Asennus | aluslevy |
| Virtalähteen jännite | 9...60V DC |
| Tiivistysluokka | IP21C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Ulkomitat | Ø93mm |
| Rungon materiaali | ABS |
| Väri | punainen |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Valolähde | LED |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Vilkkujen taajuus | 1Hz |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista