Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa summeri Virtalähteen jännite 12V DC Äänen taso 90dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP30 Toimintalämpötila 0...60°C Väri harmaa... Lue lisää
97,48 €(Sis.alv)
77,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-11806814
- Paino: 44 g
- Tiivistysluokka: IP30
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Äänen taso: 90dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SUMMERI - 12VDC - 90DB(D=1M) - IP30 - HARMAA 11806814
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | summeri |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Äänen taso | 90dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Väri | harmaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista