Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tiivistysluokka IP65 Väri punainen Signalointitapa sireeni Tuotantosarja YA80 Super Toimintalämpötila -25...55°C Virrankulutus 541mA Ulkomitat 219x219x159mm... Lue lisää
612,47 €(Sis.alv)
488,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YA80DRFSUWR
- Paino: 2.9 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 219x219x159mm
- Tuotantosarja: YA80 Super
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virrankulutus: 541mA
- Äänen taso: 120dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 24VDC - 120DB(D=1M) - YA80 SUPER 204404
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | sireeni |
| Tuotantosarja | YA80 Super |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Virrankulutus | 541mA |
| Ulkomitat | 219x219x159mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 120dB (d=1 m) |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista