Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tiivistysluokka IP65 Väri punainen Signalointitapa sireeni Tuotantosarja YA80 Toimintalämpötila -25...55°C Virrankulutus 309mA Ulkomitat 219x219x159mm Virtalähteen... Lue lisää
608,12 €(Sis.alv)
484,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YA80DRFWR
- Paino: 3.08 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 219x219x159mm
- Tuotantosarja: YA80
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virrankulutus: 309mA
- Äänen taso: 116dB (d=1 m)
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | sireeni |
| Tuotantosarja | YA80 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Virrankulutus | 309mA |
| Ulkomitat | 219x219x159mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 116dB (d=1 m) |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €