Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 230VAC - 116DB(D=1M) - YA80 - IP65



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tiivistysluokka IP65 Toimintalämpötila -25...55°C Rungon materiaali ABS Ulkomitat 219x219x159mm Väri punainen Tuotantosarja YA80 Virtalähteen jännite 230V AC... Lue lisää
683,77 €(Sis.alv)
544,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YA80NRFWR
- Paino: 3.8 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 219x219x159mm
- Tuotantosarja: YA80
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 59mA
- Äänen taso: 116dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 230VAC - 116DB(D=1M) - YA80 - IP65
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Rungon materiaali | ABS |
| Ulkomitat | 219x219x159mm |
| Väri | punainen |
| Tuotantosarja | YA80 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Virrankulutus | 59mA |
| Signalointitapa | sireeni |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 116dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista