Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Väri punainen Virtalähteen jännite 18...30V DC Toimintalämpötila -25...75°C Tiivistysluokka IP66 Sävyjen lukumäärä... Lue lisää
1259,30 €(Sis.alv)
1003,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-14200055
- Paino: 1.79 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...75°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 18...30V DC
- Äänen taso: 120dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 18÷30VDC - 120DB(D=1M) - IP66 14200055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | punainen |
| Virtalähteen jännite | 18...30V DC |
| Toimintalämpötila | -25...75°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Sävyjen lukumäärä | 42 |
| Äänen taso | 120dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista