Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZAMEL Type of automation module ajastin Laskentaulottuma 0,1s...100h Lähtö laji DPDT Tulon 1 sähköiset parametrit 250V AC / 16A Virtalähteen jännite 24...250V AC Virtalähteen... Lue lisää
136,72 €(Sis.alv)
108,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCM-07U
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: ZAMEL
- Tuotantosarja: PCM
- Napojen lukumäärä: 12
- Virtalähteen jännite: 30...300V DC
- Virtalähteen jännite: 24...250V AC
- Aikareleiden ominaisuudet: LCD näyttö
- Lähtö laji: DPDT
- Toimintojen määrä: 25
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZAMEL |
| Type of automation module | ajastin |
| Laskentaulottuma | 0,1s...100h |
| Lähtö laji | DPDT |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 16A |
| Virtalähteen jännite | 24...250V AC |
| Virtalähteen jännite | 30...300V DC |
| Tuotantosarja | PCM |
| Työtilojen määrä | 25 |
| Laskurin työtapa | bistabiili rele aikarajoituksen kanssa |
| Laskurin työtapa | hidastettu katkaisu laskevalta reunalta |
| Laskurin työtapa | impulssi, jonka kesto on rajoitettu |
| Laskurin työtapa | impulssi, jonka kesto on vuorotteleva |
| Laskurin työtapa | jaksotoiminta, jolla on kaksi erillistä ajanasetusta |
| Laskurin työtapa | jaksotoiminta (käynnistämisestä alkaen) |
| Laskurin työtapa | jaksotoiminta (sammuttamisesta alkaen) |
| Laskurin työtapa | laskevalta reunalta vapautettava aikapulssi |
| Laskurin työtapa | nousevalta ja laskevalta reunalta vapautettava impulssi |
| Laskurin työtapa | nousevalta reunalta vapautettava aikapulssi |
| Laskurin työtapa | nousevalta reunalta vapautettava aikapulssi, jolla on hidastettu katkaisu |
| Laskurin työtapa | pulssin hidastettu generointi 0,5 s |
| Laskurin työtapa | pulssin hidastettu käynnistäminen |
| Laskurin työtapa | tähti-kolmio |
| Laskurin työtapa | vakaa käynnistys ON |
| Laskurin työtapa | vakaa sammutus OFF |
| Laskurin työtapa | viivästetty kytkeminen |
| Laskurin työtapa | viivästynyt pois päältä kytkentä |
| Laskurin työtapa | viivytetty päälle ja pois päältä kytkeminen |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Aikareleiden ominaisuudet | LCD näyttö |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €