Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RABBIT Type of automation module ajastin Virtalähteen jännite 230V AC Asennus DIN-kiskolle Laskurin työtapa ohjelmoitava Toimintalämpötila -30...80°C Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
115,53 €(Sis.alv)
92,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RABBIT-APC-LED
- Paino: 0.13 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: RABBIT
- Sovellus: katuvalaistuksen ohjaus
- Ulkoiset koot: Ø35x95mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RABBIT |
| Type of automation module | ajastin |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Laskurin työtapa | ohjelmoitava |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | Ø35x95mm |
| Sovellus | katuvalaistuksen ohjaus |
| Yhteensopivat tuotteet | microBLUE |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €