
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 5 - 0,6M - 60VDC
1210 1200 05 003 0,6M
Tuotekoodi: 1210120005003-0.6M
32,81 €(Sis.alv)
26,14 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BAUMER |
| Asennus | G1/4" |
| Tuotantosarja | CPX |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Liitin | M12 uros |
| Automaatiomoduulin tyyppi | muutin |
| lähdön 2 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Ohjausmenetelmä | PC |
| Lähtö 2 laji | PNP |
| Lähtö 1 laji | PNP |
| Paineen asetusten arvoalue | 0...10bar |
| Mittaustarkkuus | 0,5% |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Virtalähteen jännite | 11...40V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 40V AC / 400mA |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 60V DC / 400mA |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 40V AC / 400mA |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 60V DC / 400mA |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Valvottu koko | paine |



























































