
IPF ELECTRONIC
ANTURI: LUMINESENSSI - MITTA-ALUE: 150MM - PNP/NPN NO/NC - METALLI
OY380520
Tuotekoodi: OY380520
2306,89 €(Sis.alv)
1838,16 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURRELEKTRONIK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Ruuvikierre | M12 |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Kaapelin pituus | 1,5m |
| Max. toimintajännite | 63V AC |
| Max. toimintajännite | 63V DC |
| Max. toimintavirta | 12A |
| Tuotantosarja | 7000 Power |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Eristeen väri | harmaa |
| Polarisaatio | L-koodi - Power |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Liittimen laji | naaras |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Liitin | pistoke |



























































