- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - DALI - 65,1W - 46÷62VDC - 1050MA - IDPC-65
IDPC-65-1050DA



Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Siirtoprotokolla DALI Virtalähde laji LED Teho 65,1W Lähtöjännite 46...62V DC Lähtövirta 1,05A Virtalähteen jännite 180...295V AC... Lue lisää
23,69 €(Sis.alv)
18,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IDPC-65-1050DA
- Paino: 0.15 kg
- Teho: 65,1W
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Massa: 150g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 87%
- Ulkoiset koot: 130x67,5x20,5mm
- Tuotantosarja: IDPC-65
- Virtalähteen jännite: 180...295V AC
- Virtalähteen jännite: 254...417V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 46...62V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Siirtoprotokolla: DALI
- Lähtövirta: 1,05A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Siirtoprotokolla | DALI |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 65,1W |
| Lähtöjännite | 46...62V DC |
| Lähtövirta | 1,05A |
| Virtalähteen jännite | 180...295V AC |
| Virtalähteen jännite | 254...417V DC |
| Ulkomitat | 130x67,5x20,5mm |
| Tuotantosarja | IDPC-65 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Tehokkuus | 87% |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |
